Mdm® VENTIA NEO 170

mdm® Ventia NEO membranos šerdis, išbandyta labai saulėtos Floridos sąlygomis, tai ultra moderni termoplastinio poliuretano – DAXALL ® plėvelė, kuri labai atspari: žalingiems UV spinduliams (priimtinas poveikis iki 6 mėnesių) ir ekstremaliai aukštos temperatūros (iki 120°C) poveikiui. Technologiškai pažangi TPU plėvelė užtikrina itin didelį membranos atsparumą mechaniniam pažeidimui (tempimui ir plyšimui), kuris teigiamai veikia stogdengių saugumą ir darbo laiką. Dėl savo lankstumo, membrana puikiai priglunda prie pagrindo – ji lengvai suformuojama krepšiuose ir stogo kampuose.

mdm® Ventia NEO yra aukščiausios kokybės produktas, užtikrinantis saugų ir sausą stogą daugeliui metų.
Tiek mdm® Ventia NEO membranos viršutinis ir apatinis kraštas yra apsaugotas TPU plėvele, kuri
efektyviai apsaugo apatinį sluoksnį (techninis neaustinis audinys) nuo vandens įsisavinimo prie
jungiamojo taško.

Produktui taikoma 15 metų gamintojo garantija. Labai didelis atsparumas senėjimo procesams. mdm Venta NEO membranos pasirinkimas – tai ramybė daugeliui metų.

Specialūs techniniai klijų juostelės, kuri įrengta mdm® Ventia NEO membranoje, parametrai leidžia
sureguliuoti anksčiau padėtų membranų sluoksnių vietą.

Dėl neįprastos konstrukcijos (garams laidi TPU plėvelė kartu su technine neaustine medžiaga su
absorbcinėmis savybėmis), membrana „kvėpuoja“ – leidžia pašalinti iš stogo konstrukcijos sukauptąstatymo metu drėgmę ir išleisti statybinių medžiagų daugelį mėnesių po to, kai pastatas jau naudojamas.
Technologiškai pažangi TPU plėvelė užtikrina itin didelį membranos atsparumą tempimui ir plyšimui, kuris teigiamai veikia stogdengių saugumą ir darbo laiką. Dėl savo lankstumo, membrana puikiai priglunda prie pagrindo – ji lengvai suformuojama krepšiuose ir stogo kampuose.

Laminavimo technologija
Dėl lipnios laminavimo technologijos panaudojimo pluoštai iš adatinio audinio yra tolygiai išlyginti irneveikia funkcinio sluoksnio, kaip TPU sluoksnio šilto išpylimo technologijoje.

Sujungtų membraninių juostelių klijavimas
Klijai leidžia lengvai atskirti ir iš naujo klijuoti greta
esančias izoliacines juostas išilgai jų padėties stoge, todėl klijai neleidžia klijuoti membranos skersine kryptimi.

ZVDH
mdm® Ventia NEO 170 ir NEO 200 stogo membranas išbandė TU Berlynas (Berlyno technikosuniversitetas). Abi membranos teigiamai išlaikė griežtus bandymus dėl pasipriešinimo stipriam lietingumui ir vėjo slėgiui, dėl kurių jos buvo klasifikuojamos pagal ZVDH kaip atitinkančios stogo membranoms taikomus aukščiausius reikalavimus. ZVDH, tai reiškia Vokietijos stogdengių sąjunga, kurios vertinimas ne tik patvirtina aukštą mūsų gaminių kokybę, bet taip pat padidina jų konkurencingumą vokiškai kalbančiose rinkose, tai asociacija jungianti daugiau kaip 7 500 Vokietijos stogų dengimo pramonės žmonių. mdm® Ventia Neo 200 membrana taip pat buvo išbandyta dėl degumo / atsparumo ugniai,kur buvo pasiekti taip pat dideli rezultatai.

Unikalūs Ventia NEO mdm membranos privalumai:
– Ilgametė Gamintojo Garantija
– Gerai pagamintos izoliacijos patikimumas daugeliui metų
– Medžiagos ir energijos taupymas

Storis 170g/m².
Rulonų išmatavimai – 1,5m x 50m (75m²).
Garų pralaidumas 900g/m²/24h.
Degumas – B-s1,d0 klasė.
Pralaidumas vandens garams: sd = (0,12) m.
Atsparumas tempimui: 410/390N(H).
Atsparumas atplėšimui: 300/310N.
Atsparumas UV spinduliams – 6 mėn.

Sostinės apdaila

Sostinės apdaila