NAUJIENOS

VILPE KAMINĖLIAI OFICIALIAI PRIPAŽINTI SUOMIŠKU PRODUKTU
Suomijos darbo asociacija apdovanojo VILPE ​„rakto vėliavos” simboliu, pripažindami, tai jog gaminiai yra pagaminti Suomijoje. „Rakto vėliavos” simbolis buvo suteiktas VILPE ventiliacijos kaminėliams ir jų elementams.
Šis simbolis yra labai gerai žinomas. Remiantis Suomijos darbo asociacijos atliktu tyrimu, praktiškai visi suomių vartotojai ir įmonių vadovai žino „rakto vėliavos“ simbolį. Dauguma suomių (75 proc.) teigia, kad šis simbolis daro teigiamą poveikį pirkimo sprendimams.

AKCIJA RUUKKI MONTERREY ECO – TIK 6,85 eur/m2
Akcija vienam populiariausių stogo dangos profilių Ruukki Monterrey ECO:
• kaina su nuolaida – 6,85 eur/m2
• iki 30 metų garantija
• pristatymas visoje Lietuvoje

2020 METŲ RUUKKI KATALOGAS
Ruukki kokybės klasė – tai ne tik produkto originalumo, kokybės ir ilgaamžiškumo ženklas. Tai – ilgamečio rinkos lyderio pažadas, kad stogo įsigijimas vyks užtikrinant aukščiausią aptarnavimo kokybę, projektavimo ir tiekimo sklandumą.

2020 METŲ VELUX NAUJIENOS
VELUX stogo langai suprojektuoti taip, kad ekstremalios oro sąlygos būtų ten, kur joms ir priklauso – už lango. Ar atogrąžų liūtis, ar uraganas, pūga ar kruša – blogas oras liks lauke, o jūs mėgausitės šiltais ir sausais namais.

2020 METŲ VILPE NAUJIENOS
• VILPE WIVE oro tiekimo oralaidė;
• FLOW XL, 2XL, 3XL kaminėliai, kiti produktai;
• FLOW 2XX ir 3XXX montavimo dėžė;
• VILPE IO išorinis sieninis elementas;
• CROCO reguliuojamas tvirtintojas.

NAUJIENA – PREMIUM KLASĖS STOGO MEMBRANA
Mdm® Ventia NEO membranos šerdis, išbandyta labai saulėtos Floridos sąlygomis, tai ultra moderni termoplastinio poliuretano – DAXALL ® plėvelė, kuri labai atspari: žalingiems UV spinduliams (priimtinas poveikis iki 6 mėnesių) ir ekstremaliai aukštos temperatūros (iki 120°C) poveikiui.

VILPE SLĖGIO REGULIATORIUS
VILPE 24 V slėgio reguliatorius atidžiai matuoja oro slėgį ventiliacijos kanale. Kai sistema nustato slėgio pokyčius, ji automatiškai sureguliuoja stogo ventiliatoriaus efektyvumą. Šis metodas užtikrina, kad slėgis ortakyje išliktų pastovus.

SKANDINAVIŠKA KOKYBĖ LIETUVOJE
Suomių firmos SAVO gartruakiai skirti tyliajai ir įprastai virtuvei. Tyliajai virtuvei skirti gartraukiai (bevarikliai) pilnai suderinti su Vilpe stoginiais ventiliatoriais.

VILPE FLOW JAU PREKYBOJE
Didelio našumo aukštos kokybės ventiliacijos elementai.
• Iki 40 proc. mažesni slėgio nuostoliai. Jie ne tik sumažina elektros energijos sunaudojimą, bet ir mažina būsto išlaidas.
• Iki 12 proc. mažesnės metinės energijos sąnaudos.
• Vandens nepralaidumas.
• Atnaujintas modernus dizainas. FLOW gaubto dizainas sukurtas bendradarbiaujant su pramonės dizaino specialistais.


VILPE TYLI VIRTUVĖ
Šis paprastas sprendimas leidžia sumažinti triukšmą, kuris neišvengiamas, kai naudojamas tradicinis gartraukis. Net labiausiai viliojanti ir moderniausia virtuvė nesugeba suteikti patogumo, kurį galime turėti, kada bevariklis gartraukis bus sujungtas su VILPE® stogo ventiliatoriumi. Virtuvė yra daug jaukesnė, kai garų surinkėjo variklio triukšmas sklaidosi virš jūsų namo stogo, o ne tiesiog virš viryklės.

Sostinės apdaila

Sostinės apdaila