VILPE KAMINĖLIAI


VISADA ŠVIEŽIAS IR ŠVARUS ORAS NAMUOSE

VILPE progresyvūs, funkcionalūs, aukštos kokybės sprendimai ventiliacijai ir stogo sandarumui užtikrinti. VILPE ventiliaciniai kaminėliai stogams atitinka aukštus kokybės standartus, užtikrina saugumą, jaukumą ir visapusišką komfortą. Išskirtinis produktų asortimentas orientuotas į individualius pirkėjų poreikius, optimalus tarnavimo laikas garantuoja ilgaamžę kokybę. Greitas ir paprastas ventiliacinių kaminėlių montavimas, galimybė pritaikyti įvairių tipų stogams. Plati spalvų pasiūla.

Nesvarbu, kur bedirbtume: biure, fabrike, parduotuvėje, ligoninėje ar vaikų darželyje – daugelį valandų praleidžiame viduje. Laisvalaikiu mes dažnai pasiliekame namuose su savo šeima ir draugais. Patalpose cirkuliuojantis oras daro įtaką mūsų darbingumui, norui bendrauti su artimaisiais bei poilsio kokybei.

Mes žinome, kad šviežias oras padidina energingumą ir pagerina sveikatos būklę. Tam, kad oras patalpos viduje išliktų šviežias, rekomenduojama, jog jis būtų pakeičiamas kas kelias valandas. Tai įmanoma tik su funkcionalia, atitinkama bei nuolat veikiančia ventiliacijos sistema. Tai ypatingai svarbu moderniuose, orui nepralaidžiuose namuose. Ventiliacijos dėka pašalinami oro nešvarumai, atsirandantys dėl pastato konstrukcijų ar jų defektų, taip pat dėl iš lauko į patalpos vidų patenkančio oro, o panaudotas oras patalpos viduje yra pakeičiamas šviežiu.

Tinkami statybos metodai ir ventiliacija užtikrina, jog pastatai išliktų sausi ir nepažeisti. Stogo dangą gali smarkiai paveikti oro sąlygos; ji turi atlaikyti vėją, lietų, sniego pūgas ir karštį. Dėl modernių šiluminio paketo ir U-vertės lygių pagerėja gyvenimo kokybė, jie taip pat padeda gyventojams sumažinti žalą aplinkai bei pragyvenimo kaštus. Be to, tinkamai prižiūrint ir renovuojant pastatus, išlieka ir turto vertė. O kas gi norėtų, kad pastato konstrukcijos susidėvėtų veltui?

„VILPE®“ ECO serijų FLOW ventiliatoriai – naujas našumo lygis

• Iki 40 proc. mažesni slėgio nuostoliai. Jie ne tik sumažina elektros energijos sunaudojimą, bet ir mažina būsto išlaidas.
• Iki 12 proc. mažesnės metinės energijos sąnaudos. FLOW produktai padeda sutaupyti 12 proc. energijos, palyginus su kitais gamintojais.
• Vandens nepralaidumas. Unikali konstrukcija garantuoja oro kanalų apsaugą nuo kritulių.
• Atnaujintas modernus dizainas. FLOW gaubto dizainas sukurtas bendradarbiaujant su pramonės dizaino specialistais. Šis modelis puikiai tinka tiek moderniems, tiek tradiciniams pastatams.

VILPE virtuvė be gartraukio triukšmo

Šis paprastas sprendimas leidžia sumažinti triukšmą, kuris neišvengiamas, kai naudojamas tradicinis gartraukis. Net labiausiai viliojanti ir moderniausia virtuvė nesugeba suteikti patogumo, kurį galime turėti, kada bevariklis gartraukis bus sujungtas su VILPE stogo ventiliatoriumi. Virtuvė yra daug jaukesnė, kai garų surinkėjo variklio triukšmas sklaidosi virš jūsų namo stogo, o ne tiesiog virš viryklės.
Net ir šiuolaikiškiausi virtuviniai gartraukiai negali suteikti tokio komforto lygio, kokį galime pasiekti su sistema VILPE TYLI VIRTUVĖ.
Tylus valdymas nėra vienintelis šio sprendimo privalumas. Ne mažiau svarbus yra jo veiksmingumas. Ortakyje sukuriamo gan žemo slėgio dėka, išmetamo oro pašalinama daug daugiau nei per įprastinius gartraukius.

Sostinės apdaila

Sostinės apdaila