APIE MUSJau trečiąjį dešimtmetį veikianti UAB „Sostinės Apdaila“ yra oficialus Suomijos koncerno RUUKKI atstovas. Per daug metų sukaupta patirtis leidžia klientui pasiūlyti ne tik įvairių profilių plieninę stogų  ir fasadų dangą, bet ir visus su tuo susijusius priedus: papildomas detales stogui, lietaus nuvedimo sistemas, įvairius skardos lankstinius, lygią skardą ir t.t. Užsakovui pageidaujant stogas pamatuojamas, ir daroma individuali sąmata.


UAB „Sostinės Apdaila“ yra oficialus Suomijos įmonės VILPE Oy partneris Lietuvoje. Ši inovatyvi įmonė yra lyderė gaminanti bei tiekianti ventiliacijos įrangos ir stogo priedus Šiaurės ir Baltijos regiono šalims. Įmonės gaminami produktai yra žinomi prekiniu ženklu VILPE®. Šia produkcija prekiaujame iš savo sandelių, o taip pat per platų partnerių tinklą visoje Lietuvoje.


Įmonė taip pat yra mdm®atstovė Lietuvoje. Ši kompanija yra stogo plevelių ir aksesuarų gamybos lyderė Europoje. Naujoje kompanijos gamykloje, šiuolaikinių pažangių technologijų dėka gaminama produkcija pasižymi geriausiomis techninėmis ir eksploatacinėmis savybėmis, todėl dalis produktų gavo tarptautinius kokybės sertifikatus: BBA – Didžiojoje Britanijoje, CSTB – Prancūzijoje, ZVDH – Vokietijoje.


Su nauja, vokiška hidrauline kompiuterine įranga gaminame/lankstome įvairius standartinius ir nestandartinius skardos gaminius. Bet kuris pas mus pagamintas lankstinys atitinka pačio išrankiausio kliento pageidavimus.

Įmonė specializuojasi pramoninių ir statybinių dažų prekyboje, teikia technines, dengimo sistemos ir spalvų parinkimo konsultacijas.

Sostinės apdaila

Sostinės apdaila