VILPE TYLI VIRTUVĖ


AR KADA PASVAJOJATE APIE VIRTUVĘ BE GARTRAUKIO TRIUKŠMO?

Pagaminta Suomijoje

Šis paprastas sprendimas leidžia sumažinti triukšmą, kuris neišvengiamas, kai naudojamas tradicinis gartraukis. Net labiausiai viliojanti ir moderniausia virtuvė nesugeba suteikti patogumo, kurį galime turėti, kada bevariklis gartraukis bus sujungtas su VILPE® stogo ventiliatoriumi. Virtuvė yra daug jaukesnė, kai garų surinkėjo variklio triukšmas sklaidosi virš jūsų namo stogo, o ne tiesiog virš viryklės.

VILPE siūlo naują virtuvės gartraukio darbo sprendimą, kai virtuvės bevariklis gartraukis sujungiamas su VILPE stogo ventiliatoriumi. Tokia sistema yra ne tik tyli, bet ir efektyvesnė.
Net ir šiuolaikiškiausi virtuviniai gartraukiai negali suteikti tokio komforto lygio, kokį galime pasiekti su sistema VILPE TYLI VIRTUVĖ.
Tylus valdymas nėra vienintelis šio sprendimo privalumas. Ne mažiau svarbus yra jo veiksmingumas. Ortakyje sukuriamo gan žemo slėgio dėka, išmetamo oro pašalinama daug daugiau nei per įprastinius gartraukius.

Ventiliatorius yra pagrindinis VILPE TYLI VIRTUVĖ sistemos komponentas. VILPE garantuoja puikią virtuvės ventiliaciją. Ventiliatoriaus konstrukcija paprasta ir patvari. Išorinis korpusas pagamintas iš aukštos kokybės polipropileno, nerūdijantis, atsparus UV spinduliams ir oro sąlygoms.
Pagal ES standartus: virtuvės gartraukio oro srautas turi būti 90 m3/val .; triukšmo lygis virtuvėje 33 dB ir prie didžiausio ventiliatoriaus greičio ne didesnis kaip 43 dB. Slėgio nuostoliai sistemoje siekia vidutiniškai 30 Pa.

VILPE tyliosios virtuvės, be gartraukio triukšmo privalumai:

• Tylus gartraukio veikimas
• Didelis efektyvumas
• Mažas energijos suvartojimas
• Lengvas montavimas
• Galimybė įdiegti į esamą sistemą
• Patogus ventiliatoriaus veikimo valdymas
• Tinka beveik visiems stogų tipams ir ortakių diametrams, galima įrengti ant ventiliacijos šachtos

Su VILPE stoginiais ventiliatoriais puikiai suderinti bevarikliai SAVO gartraukiai.
Daugiau apie skandinaviškos kokybės, minimalistinius, estetiškus SAVO gartraukius, kuriuos taip pat galite įsigyti pas mus:

Sostinės apdaila

Sostinės apdaila